Amazing Alex

Amazing Alex 1.0.4

Nowa gra Twórców Angry Birds!

Zalety

  • Ładna grafika i dobra oprawa dźwiękowa
  • Ciekawe plansze

Wady

  • Nic innowacyjnego

Bardzo dobry
8

Amazin Alex to gra logiczna stworzona przez twórców Angry Birds. Tym razem gracze także będą zmuszeni mierzyć się z prawami fizyki, ale nowa produkcja studia Rovio w niczym nie przypomina serii o Wściekłych Ptakach. Jeśli lubisz wymagające gry logiczne, koniecznie sprawdź Amazing Alex!

Amazing Alex na iPhone to gra w której gracz ma pomóc młodemu chłopcu w rozwiązywaniu zagadek mechanicznych. W dużym uproszczeniu polega to na przemieszczeniu danego przedmiotu w konkretne, wskazane miejsce. Rzeczą tą może być piłka lub sterta książek.

Zadanie nie jest jednak łatwe, a żeby zbudować tor odpowiedni dla przemieszczenia jakiegoś obiektu trzeba się czasem namęczyć. Do dyspozycji dostaniesz kilka przedmiotów, którymi wedle praw fizyki możesz się posługiwać. Balon poleci w górę, półka posłuży jak równia pochyła, a książka przewróci stojący obok niej przedmiot. Cała zaplanowana trasa ma pomoc w osiągnięciu celu i skończeniu planszy.

Pomysł na którym oparty jest Amazing Alex na iPhone na pewno nie jest oryginalny, a podobne zasady miało już wiele gier. Jednak sama produkcja wykonana jest bardzo poprawnie - posiada miłą dla oka grafikę i bardzo dobrą muzykę. Jedyne czego tu brakuje to innowacja i czegoś, co byłoby wstanie wciągnąć gracza na dłużej.

Amazing Alex to solidna gra, ale na pewno nie powtórzy sukcesu Angry Birds. Na tle podobnych produkcji wygląda całkiem dobrze, ale to nie wystarcza, żeby zawojować świat. Na pewno jednak warto ją sprawdzić!

Poprawione logowanie do Game Center Nowe poziomy przygotowane przez graczy z całego świata dostępne co tydzień

Zmiany

  • Poprawione logowanie do Game Center Nowe poziomy przygotowane przez graczy z całego świata dostępne co tydzień
Amazing Alex

Download

Amazing Alex 1.0.4

Opinie użytkowników o Amazing Alex